Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

ZKO č. 254 Březnice

Informace‚ kontakty

Základní informace,kontakty

 

NÁZEV ORGANIZACE :                       ČKS - ZKO Březnice

ČÍSLO REGiSTRACE :                          č. 254

SÍDLO ORGANIZACE :                       262 72 Březnice, Náměstí 11 (ale nacházíme se v ul.                                                                  Sadoáv za tenisovými kurty

IČO :                                                    66326222

BANKOVNÍ SPOJENÍ :                       712 222 17 / 0300 ČSOB

KONTAKTY :

 

Předseda

Mgr. Lucie Hájková  tel.: 724 841 487, e-mail :lucie.peugeot@seznam.cz

Výcvikář

Jeanette Ranglová, e-mail : Jeanette.Ranglova@seznam.cz

Ekonom :

Jana Křečková, e-mail : dongara@tiscali.cz

Revizor:

Šárka Bendová, e-mail : benkro@seznam.cz


ZKO BŘEZNICE

www.zko-breznice.wbs.cz, e-mail: zko.breznice@seznam.cz

 

 

STANOVY ZKO BŘEZNICE

http://zko-breznice.wbs.cz/stanovy_zko_breznice.doc

Základní kynologická organizace byla založena 1. května 1987, má tedy více než dvacetiletou tradici.V současné době máme kolem dvaceti aktivních členů. Převážnou část naší činnosti tvoří všestranný sportovní výcvik psů, tzn. výcvik pachových prací, poslušnosti a obran.

Výcvikové dny :

Výcvik pro členy klubu probíhá vždy v úterý cca od 16:00 hod. a v sobotu cca od 10:00 hod. Výcvik probíhá podle NZŘ, IPO a SchH.V zimních měsících úterní výcvik probíhá za umělého osvětlení. Individuální tréninky plánujeme dle potřeby a předchozí dohody. Změny výcvikových dní, nebo výcvikové doby včetně aktuálních informací jsou vždy uvedeny předem na vývěsní tabuli na cvičišti.

     

Pachové práce - nácvik stop se provádí individuálně na terénech v okolí Březnice,v případě zájmu o nácvik stop pod vedením instruktora se tento nácvik provádí vždy po dohodě, možno i ve větší skupině.

 

Poslušnosti - provádí se dle zkušeností psovodů buď individuálně, nebo pod dohledem instruktorů, kteří jsou vždy připraveni jakkoli poradit a pomoci s výcvikem, zejména při přípravě na zkoušky a závody. Samozřejmostí je individuální přístup k začínajícím psovodům.

Obrany - na cvičišti provádíme sportovní obranu podle NZŘ, IPO a SchH, výcvik je založen na rozvoji přirozeného kořistnického pudu psa. Průběh tréninku si určuje psovod dle stavu vycvičenosti svého psa, nebo figurant, který posoudí úroveň vycvičenosti a navrhne optimální tréninkový plán. 

     

 

 

TOPlist